Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,9% sub estimat
FURNIZARE„Consumabile medicale nechimice de unica folosinta pentru proceduri de dilatare percutana coronariana si periferica.”
- Număr anunț
- CN1070868
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL (CUI 25045148)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.067.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.242.157,80 RON 26,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1146930
- Termen limită
- 12.08.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 411400-2024
- Documentație de atribuire
- DF1219718
Documente
Documentația de atribuire
- 5.1 Formulare si modele de documente - Partea 1 consumabile medicale nechimice UF pt.proceduri de dilatare percutana coronariana si periferica-semnat.docx.p7m
- 5.2 Formulare si modele de documente - Partea 2 consumabile medicale nechimice UF pt.proceduri de dilatare percutana coronariana si periferica-semnat.docx.p7m
- 5.3 Formulare si modele de documente - Partea 3 consumabile medicale-semnat.docx.p7m
- 6. Propunere AC si CS -Consumabile medicale nechimice UF pt. proceduri de dilatare percutana coronariana si periferica-semnat.docx.p7m
- ANEXA 1 caiet de sarcini - Consumabile medicale nechimice UF pt.proceduri de dilatare percutana coronariana si periferica-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1219718.pdf
DUAE
Loturi (44)
Adjudecat: 2.242.157,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accesorii angioplastie | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL | 382.950 RON |
| 2 | Stent auto-expandabil pentru dilatari periferice compatibil cu … | — | ANGIOSPECTRU MED S.R.L.,MEDTRONIC ROMANIA SRL,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 112.500 RON |
| 3 | Spirale din platina cu detasare mecanica pentru embolizare fist… | — | Anulat | — |
| 4 | Cateter ghid cu extensie pentru livrarea mai facila a materiale… | — | INNOVOTECH S.R.L.,BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA | 36.000 RON |
| 5 | Stent farmacologic activ din aliaj platina-crom acoperit cu eve… | — | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA,TECMED | 160.000 RON |
| 6 | Balon cu lame taietoare pentru terapia restenozei intrastent | — | BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 66.000 RON |
| 7 | Balon impregnat cu substanta activa pentru terapia restenozei i… | — | TECMED,INNOVOTECH S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 37.440 RON |
| 8 | Ghid 0.014” cu suport sporit | — | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,TECMED | 463.500 RON |
| 9 | Set accesorii PTCA | — | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,MEDICAL TECHNOLOGIES WORLD SRL,MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS | 53.424 RON |
| 10 | Ghiduri | — | — | |
| 11 | Baloane | — | — | |
| 12 | Balon coronarian semicompliant, folosit in ocluzii cronice | — | — | |
| 13 | Balon pentru ocluzii totale cronice de tip scoring | — | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 32.000 RON |
| 14 | Stent coronarian farmacologic activ special cu endotelizare rap… | — | TECMED,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 39.670 RON |
| 15 | Stent farmacologic activ fara polimer | — | TECMED,B.BRAUN MEDICAL SRL | 49.000 RON |
| 16 | Stent graft coronarian pentru tratarea de urgenta a perforatiil… | — | TECMED,LIFETECH CONSULTING,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 40.000 RON |
| 17 | Seringa cu tub de legatura | — | Anulat | — |
| 18 | Ace si seturi introducatoare | — | Anulat | — |
| 19 | Introducator cu cateter ghid incoporat pentru angioplastie caro… | — | Anulat | — |
| 20 | Ghiduri si cateter diagnostic | — | Anulat | — |
| 21 | Pachet campuri sterile | — | NOVENTIS International,SC CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL,CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE | 107.910 RON |
| 22 | Seringa de presiune pentru injectare manuala (seringa cu urechi) | — | SC AXIAMEDICAL SRL,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 1.500 RON |
| 23 | Sistem de compresie externa mecanica | — | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS | 12.000 RON |
| 24 | Dispozitive | — | EXIMIA MEDICAL | 216.700 RON |
| 25 | Microcateter embolizare fara ghid | — | QUANTUSMED | 5.900 RON |
| 26 | Torqueur pentru ghid 0.035” | — | SC AXIAMEDICAL SRL,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 1.300 RON |
| 27 | Cateter cu balon de flotatie , tip Swan Ganz pentru cateterismu… | — | Anulat | — |
| 28 | Celule adaptoare pentru masurare hemodinamica invaziva | — | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | 1.318,80 RON |
| 29 | Baloan | — | TECMED,MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 127.250 RON |
| 30 | Balon si stent dilatare | — | Anulat | — |
| 31 | Stent graft periferic pentru tratarea de urgenta a perforatiilo… | — | MEDI -TECH BUSINESS SRL,ANGIOSPECTRU MED S.R.L.,HELLIMED SRL | 22.450 RON |
| 32 | Stenturi | — | — | |
| 33 | Ghid periferic cu varf remodelabil | — | TECMED | 62.500 RON |
| 34 | Microcateter pentru dezobstructii coronariene | — | Anulat | — |
| 35 | Teaca de ghidaj armata de crossover | — | — | |
| 36 | Ghid dirijabil 0,014” pentru dezobstructii cronice-polimer hidr… | — | Anulat | — |
| 37 | Ghid dirijabil 0,014” pentru dezobstructii cronice acoperit cu … | — | Anulat | — |
| 38 | Ghid dirijabil 0,014” pentru dezobstructii cronice-polimer hidr… | — | Anulat | — |
| 39 | Ghid dirijabil 0,014” pentru ocluzii cronice cu varf preform | — | Anulat | — |
| 40 | Microcateter pentru dezobstructii antegrade ale ocluziilor coro… | — | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,INNOVOTECH S.R.L.,MEDI -TECH BUSINESS SRL | 83.700 RON |
| 41 | Tub conector celula de presiune | — | Anulat | — |
| 42 | Robinet cu trei cai cu piesa rotativa | — | FRESENIUS KABI ROMANIA SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | 6.000 RON |
| 43 | Device recuperare corpi straini tip “goose snare” | — | MEDI -TECH BUSINESS SRL | 5.845 RON |
| 44 | Stent si balon angioplastie periferica | — | MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS,HELLIMED SRL | 115.300 RON |
Participanți · 26 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVENTIS INTERNATIONAL SRL CUI RO 18168385
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDI-TECH BUSINESS SRL CUI RO 5726838
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUANTUSMED S.R.L. CUI RO47774555
Valoare atribuită
2.242.157,80 RON
din 3.067.100 RON estimat
26,9%
Adjudecat la 73,1% din estimat · economie 824.942,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.