Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,3% sub estimat
Acord-cadru de furnizare Licență Microsoft SQL Standard sau echivalent
- Număr anunț
- CN1070838
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. (CUI 41889483)
- Cod CPV
- 48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.031.428,70 RON
- Valoare atribuită
- 603.949,50 RON 70,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1135957
- Termen limită
- 14.08.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 413749-2024
- Documentație de atribuire
- DF1219844
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 la Caietul de sarcini-signed.pdf
- Anexa nr. 2 la Caietul de sarcini.doc.p7s
- Anexa nr. 3 la Caietul de sarcini.doc.p7s
- FisaDate_DF1219844.pdf
- Sectiunea II-Caietul de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea III-Model acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Sectiunea IV-Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. CUI RO41889483
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ASEE SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 6614131
Valoare atribuită
603.949,50 RON
din 2.031.428,70 RON estimat
70,3%
Adjudecat la 29,7% din estimat · economie 1.427.479,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.