Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Lucrari de constructii si instalatii din cadrul proiectului “Modernizare cu asfalt str. Granelor, str. Ciocarliei, str. Campului si str. C. Brancoveanu in Municipiul Radauti, jud. Suceava”, cod SMIS 155509
- Număr anunț
- SCN1122481
- Autoritate contractantă
- Municipiul Radauti (CUI 4244148)
- Furnizor / câștigător
- CHEZA SRL (CUI 13698917)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.091.108 RON
- Valoare atribuită
- 1.865.201,06 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2023 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1091248
- Termen limită
- 13.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1174819
Documente
Documentația de atribuire
- autorizatie de construire nr. 22 din 2 februarie 2023 sims 155509.pdf.p7s
- Caiet de sarcini 155509.PDF.p7s
- Deviz general.pdf.p7s
- FisaDate_DF1174819.pdf
- grafic executie 155509.pdf.p7s
- Liste cantitati - Documentatie economica.pdf.p7s
- model contract 155509.PDF.p7s
- MODEL_FORMULARE 155509.doc.p7s
- Organizare de santier Fara pret.pdf.p7s
- Partea desenata 1.pdf.p7s
- Partea desenata 2.pdf.p7s
- PTh-Partea scrisa.pdf.p7s
- Referat verificator.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CHEZA SRL CUI RO13698917
Asociați 1
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639
Subcontractanți 1
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HIDROTERRA SA CUI 715617
Valoare atribuită
1.865.201,06 RON
din 2.091.108 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 225.906,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.