Atribuită Anunț de participare

Carne, preparate din carne

Număr anunț
CN1053570
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
RETACOM S.R.L. (CUI 3209240)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.432.086,83 RON
Valoare atribuită
2.857.346,20 RON
Data publicării
29.03.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1105510
Termen limită
02.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 065-189582
Documentație de atribuire
DF1174263

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240

Valoare atribuită

2.857.346,20 RON

din 2.432.086,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.