Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE PENTRU DOTARE LABORATOARE DE INFORMATICĂ DIN UNITĂȚILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT DE NIVEL PREȘCOLAR (GRĂDINIȚE) ÎN CADRUL PROIECTULUI „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR ȘI A UNITĂȚILOR CONEXE DIN JUDEȚUL IAȘI”, Linia Investițională - I.9, Cod Proiect F-PNRR-Dotari-2023-0426
- Număr anunț
- CN1070927
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- LIFE IS HARD S.A. (CUI 16336490)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.183,45 RON
- Valoare atribuită
- 192.877 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.07.2024 10:47
- Anunț de atribuire
- CAN1141476
- Termen limită
- 19.08.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219900
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-Fise Tehnice.pdf.p7s
- Anexa 2 Locatii Livrare lab info Gradinita.docx.p7s
- Aviz CTE CJ Iasi.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- F1 Laboratorul info - gradinite.doc.p7s
- FisaDate_DF1219900.pdf
- PROIECT DE CONTRACT.pdf.p7s
- SECTIUNEA IV FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE .doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIFE IS HARD S.A. CUI RO16336490
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Valoare atribuită
192.877 RON
din 193.183,45 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 306,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.