Atribuită Anunț de participare

Produse alimentare -carne si produse din carne

Număr anunț
CN1070905
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
MATRA SRL (CUI 6287579)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.313.000 RON
Valoare atribuită
7.172.400 RON
Data publicării
11.07.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1131893
Termen limită
02.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
417052-2024
Documentație de atribuire
DF1219903

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIACARN FOOD SRL CUI RO 22212233
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

7.172.400 RON

din 1.313.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.