Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

ECHIPAMENT OBTINERE STRUCTURI TRIDIMENSIONALE CU COMPONENTA BIOLOGICA

Număr anunț
CN1053601
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
Cod CPV
42994200-2 · Utilaje pentru prelucrarea materialelor plastice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745.750 RON
Valoare atribuită
745.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
30.03.2023 09:00
Anunț de atribuire
CAN1105753
Termen limită
27.04.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 065-191656
Documentație de atribuire
DF1174741

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509

Valoare atribuită

745.000 RON

din 745.750 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.