Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat
Echipamente pentru prevenirea și stingerea incendiilor–furtunuri PSI și accesorii aferente
- Număr anunț
- SCN1122643
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
- Cod CPV
- 35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.840 RON
- Valoare atribuită
- 29.202,20 RON 20,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2023 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1087903
- Termen limită
- 19.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175020
Documente
Documentația de atribuire
- 02 PROIECT DE CONTRACT Echipamente PSI de furtunuri si accesorii pt SEP 2023.doc.p7s
- Anexa instructiuni pt ofertanti conform Ordin 1017 ANAP.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Echipamente PSI de furtunuri si accesorii pt SEP 2023.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175020.pdf
- FORMULARE pt ofertare echipamente PSI furtunuri si accesorii SEP 2022.doc.p7s
Loturi (2)
Adjudecat: 29.202,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Lot 2 - Furtun PSI tip B, 1. Lot 1 - Furtun PSI tip C, 4. Lot 4… | — | S.C. EUROSTING AAW INDUSTRY S.R.L. | 27.282,20 RON |
| 3 | Lot 3 - Țeavă de refulare PSI tip C reglabilă | — | F&F TIGER '96 COM S.R.L. | 1.920 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO28126646
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
F&F TIGER 96 COM SRL CUI 8647763
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO28126646
Valoare atribuită
29.202,20 RON
din 36.840 RON estimat
20,7%
Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 7.637,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.