Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI PENTRU analizor imunologie VIDAS din dotare
- Număr anunț
- CN1071120
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.921,40 RON
- Valoare atribuită
- 148.051,30 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1133406
- Termen limită
- 09.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 429632-2024
- Documentație de atribuire
- DF1220579
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
148.051,30 RON
din 81.921,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro