Atribuită
Anunț de participare
Execuția lucrărilor de modernizare a infrastructurii secundare de irigații in cadrul proiectului “REABILITAREA PLOTULUI DE IRIGATII CA SINOE APARTINAND O.U.A.I. APĂ NUNTAȘI, JUDETUL CONSTANTA”
- Număr anunț
- SCN1122739
- Autoritate contractantă
- ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII APA NUNTASI (CUI 25603791)
- Furnizor / câștigător
- AMAHOUSE SRL (CUI 6648339)
- Cod CPV
- 45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.280.119,39 RON
- Valoare atribuită
- 5.465.285,98 RON
- Data publicării
- 31.03.2023 12:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1088610
- Termen limită
- 20.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175222
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1175222.pdf
- PROIECT TEHNIC OUAI APA NUNTASI.pdf.p7s
- Sectiunea 1_INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- Sectiunea 2_CAIET DE SARCINI semnat.pdf.p7s
- Sectiunea 3_CONTRACT LUCRARI.pdf.p7s
- Sectiunea 4_MODELE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMAHOUSE SRL CUI RO 6648339
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AQUA - MONTAJ SRL CUI RO 3206995
Asociați 1
CITYLAND ADMINISTRARE IMOBILE SRL CUI 37664423
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROCLIF PC SRL CUI RO 28698435
Valoare atribuită
5.465.285,98 RON
din 5.280.119,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro