Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
Executie lucrari pentru proiectul "Modernizare strazi rurale in satele Racasdia si Vraniut, comuna Racasdia, judetul Caras-Severin".
- Număr anunț
- SCN1122828
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACASDIA (CUI 3227602)
- Furnizor / câștigător
- HELP TRANS SRL (CUI 3759685)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.815.717,01 RON
- Valoare atribuită
- 9.415.377,55 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2023 12:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1087847
- Termen limită
- 25.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175303
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
HELP TRANS SRL CUI RO 3759685
Asociați 1
AXELA CONSTRUCTII SRL CUI RO 3488071
Valoare atribuită
9.415.377,55 RON
din 10.815.717,01 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 1.400.339,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.