Atribuită Anunț de participare

Reactivi pentru masurarea nivelului de Proencefalina

Număr anunț
CN1071217
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.832.000 RON
Valoare atribuită
5.832.000 RON
Data publicării
19.07.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1148265
Termen limită
23.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
433846-2024
Documentație de atribuire
DF1220796

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

5.832.000 RON

din 5.832.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.