Atribuită
Anunț de participare
„Acord Cadru pe 2 ani – Achiziție și transport fibre de celuloză pentru mixtură asfaltică stabilizată” – DRDP BRASOV
- Număr anunț
- SCN1122921
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- INOVECO S.R.L. (CUI 5018980)
- Cod CPV
- 03460000-2 · Celuloza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435.000 RON
- Valoare atribuită
- 739.320 RON
- Data publicării
- 04.04.2023 12:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1087275
- Termen limită
- 24.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175471
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Documentatia de atribuire.pdf.p7s
- CS_fibra.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175471.pdf
- Formulare+Centralizatorrar.rar.p7s
- MAC_fibre.pdf.p7s
- MCS_fibre.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Valoare atribuită
739.320 RON
din 435.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro