Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

“Reactivi si consumabile de laborator-4 loturi” in cadrul proiectelor de cercetare; PCE 221/2021 si PCE 223/2021

Număr anunț
SCN1122875
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.117 RON
Valoare atribuită
32.714,40 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
04.04.2023 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1086645
Termen limită
19.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1175521

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 33.117 RON Adjudecat: 32.714,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pipetor pentru pipete serologice 1.650 RON
2 Reactivi pentru instrumentul QiAcuity digital PCR aflat in dot… 10.700 RON Omnivet Impex S.R.L. 10.700 RON
3 Reactivi prevenire contaminare 1.757 RON Filara BioMed SRL 3.004,40 RON
4 Pachet reactivi, panel pentru imunofenotipare 19.010 RON Novaintermed S.R.L. 19.010 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIVET IMPEX SRL CUI RO 16728583
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

32.714,40 RON

din 33.117 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 402,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.