Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat

Servicii de proiectare si executie de lucrări pentru obiectivul de investitii: "Renovarea integrala a sediului administrative - Stare civila/Autoritate tutelara, Comuna Lumina, jud. Constanta ”

Număr anunț
SCN1122870
Autoritate contractantă
COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
Furnizor / câștigător
ATC ARCHITECTURE EXPERT S.R.L. (CUI 40554625)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850.090,29 RON
Valoare atribuită
1.695.000 RON 8,4% sub estimat
Data publicării
04.04.2023 08:20
Anunț de atribuire
SCNA1088099
Termen limită
24.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1175479

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
NAVIS MAX SRL CUI 32313235
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Terți susținători 1
MAGHEBO SRL CUI RO 18996949
Subcontractanți 1
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.695.000 RON

din 1.850.090,29 RON estimat 8,4%

Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 155.090,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.