Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
MATERIALE SANITARE PN DIABET - 6loturi
- Număr anunț
- CN1053914
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540.152 RON
- Valoare atribuită
- 1.504.171,20 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.04.2023 17:03
- Anunț de atribuire
- CAN1107181
- Termen limită
- 12.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 070-209268
- Documentație de atribuire
- DF1175379
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - PN Diabet - 6loturi.pdf.p7s
- clauze.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175379.pdf
- formulare.doc.p7s
- Instructiuni pentru candidati actualizat.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 1.540.152 RON Adjudecat: 1.504.171,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | pompa insulina | 395.184 RON | — | |
| 2 | consumabile pompa insulina | 39.288 RON | — | |
| 3 | sistem de monitorizare continua a glicemiei | 57.600 RON | — | |
| 4 | consumabile sisteme de monitorizare continua a glicemiei | 449.040 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL | 500.611,20 RON |
| 5 | pompa diabet cu senzori de monitorizare | 478.728 RON | — | |
| 6 | consumabile pompa diabet cu senzori de monitorizare | 120.312 RON | MEDTRONIC ROMANIA SRL | 1.003.560 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Valoare atribuită
1.504.171,20 RON
din 1.540.152 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 35.980,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.