Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Reparații poduri km 111+025 linia CF 101 Pitești – Craiova și km 2+100 linia CF 102 ramificație Golești – Bradu de Sus (proiectare și execuție)

Număr anunț
CN1071350
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
INTENS PREST SRL (CUI 139530)
Cod CPV
45221112-0 · Lucrari de constructii de poduri feroviare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.533.624,18 RON
Valoare atribuită
5.256.100 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
22.07.2024 15:18
Anunț de atribuire
CAN1138912
Termen limită
16.09.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1221029

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTENS PREST SRL CUI RO 139530
Subcontractanți 2
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049

Valoare atribuită

5.256.100 RON

din 5.533.624,18 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 277.524,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.