Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE FOTOCOPIERE
- Număr anunț
- SCN1123038
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- ANVICO SA (CUI 4166996)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.039.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.287.600 RON
- Data publicării
- 06.04.2023 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1089775
- Termen limită
- 27.04.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175903
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa A Depozite Valorice si Garantii Solicitate.docx.p7s
- ANEXA LA MODELUL DE CONTRACT CONVENTIE SSM.docx.p7s
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1175903.pdf
- MODEL ACORD CADRU.docx.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
- MODELE FORMULARE.doc.p7s
- Model Propunere financiara.xlsx.p7s
- Model propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANVICO SA CUI RO 4166996
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRYAMM TRADING CONSULTING SRL CUI RO 3900945
Valoare atribuită
1.287.600 RON
din 1.039.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro