Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

FURNIZARE SISTEME SI TAG-URI RFID

Număr anunț
SCN1123031
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
Cod CPV
42961000-0 · Sisteme de comanda si control (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381.000 RON
Valoare atribuită
380.373,50 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
06.04.2023 07:45
Anunț de atribuire
SCNA1086469
Termen limită
27.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1175676

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ISYS PROFESSIONAL SRL CUI RO 23081500

Valoare atribuită

380.373,50 RON

din 381.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 626,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.