Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

ÎNTOCMIRE DOCUMENTAŢII AMENAJAMENTE SILVICE

Număr anunț
SCN1123030
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ALFRID S.R.L. (CUI 2518220)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
06.04.2023 07:34
Anunț de atribuire
SCNA1087586
Termen limită
19.04.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1175697

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALFRID S.R.L. CUI RO 2518220
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

48.000 RON

din 54.000 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 6.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.