Atribuită Anunț de participare

Furnizare aparate de aer condiționat 24.000 BTU II

Număr anunț
CN1071484
Autoritate contractantă
UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
Furnizor / câștigător
AVI COMPACT SRL (CUI 15243008)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750.672,27 RON
Valoare atribuită
2.088.482,48 RON
Data publicării
26.07.2024 17:00
Anunț de atribuire
CAN1137404
Termen limită
05.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
449941-2024
Documentație de atribuire
DF1221395

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVI COMPACT SRL CUI RO 15243008
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DACLIM HVAC SRL CUI RO30076345
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.088.482,48 RON

din 1.750.672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.