Atribuită
Anunț de participare
HD-F1 - Achizitia de echipamente necesare activitatilor de operare si intretinere a infrastructurii de alimentare cu apa si canalizare LOTUL 1.2.Camioane macara si autobasculante
- Număr anunț
- CN1071459
- Autoritate contractantă
- APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
- Furnizor / câștigător
- VESTRA INDUSTRY SRL (CUI 15969249)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.474.874,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.471.239 RON
- Data publicării
- 26.07.2024 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1141586
- Termen limită
- 04.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 452201-2024
- Documentație de atribuire
- DF1221345
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1221345.pdf
- Sectiunea II- Caiet de sarcini.rar.p7s
- Sectiunea III - Contract de achizitie publica.rar.p7s
- Sectiunea I- Instructiuni catre ofertanti.rar.p7s
- Sectiunea VI - Formulare si modele de documente.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Terți susținători 1
KUHN ROMANIA S.R.L. CUI RO 6519610
Valoare atribuită
7.471.239 RON
din 7.474.874,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro