Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat

Achizitia pentru echiparea bibliotecilor cu echipamente IT&C aferente obiectivului de investitii “Transformarea Bibliotecilor din Judetul Ialomita in Hub-uri de dezvoltare a competentelor digitale”

Număr anunț
CN1071415
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457.455 RON
Valoare atribuită
1.291.503 RON 11,4% sub estimat
Data publicării
25.07.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1132287
Termen limită
28.08.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
447371-2024
Documentație de atribuire
DF1221213

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.457.455 RON Adjudecat: 1.291.503 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie pentru echiparea bibliotecilor cu echipamente IT&C – … 1.332.820 RON Romflex Sistem SRL 1.291.503 RON ↓3,1%
2 Achizitie pentru echiparea bibliotecilor cu echipamente IT&C – … 124.635 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.291.503 RON

din 1.457.455 RON estimat 11,4%

Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 165.952 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.