- Număr anunț
- CN1054008
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- PETROCOCS SRL (CUI 29446738)
- Cod CPV
- 09113000-4 · Cocs (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.675.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.200.000 RON
- Data publicării
- 09.04.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1111267
- Termen limită
- 18.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 072-219040
- Documentație de atribuire
- DF1175877
Documente
Documentația de atribuire
- 5 FORMULARE STANDARD cocs.docx.p7s
- Acord-cadru Cocs.docx.p7s
- Caiet de sarcini cocs.pdf.p7s
- Contract subsecvent Cocs.docx.p7s
- FisaDate_DF1175877.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PETROCOCS SRL CUI RO29446738
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BAUSIN CONSTRUCT S.R.L. CUI RO45013043
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DERATOINVEST2012 CUI RO30573026
Valoare atribuită
13.200.000 RON
din 6.675.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro