Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Sistem Informatic Integrat pentru Servicii Publice de Ocupare (SIISPO)

Număr anunț
CN1071603
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
Furnizor / câștigător
POWER NET CONSULTING SRL (CUI 11864363)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.185.200 RON
Valoare atribuită
62.011.861 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
31.07.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1151978
Termen limită
30.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
459276-2024
Documentație de atribuire
DF1221867

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AROBS SYSTEMS S.R.L. CUI RO46034001
Terți susținători 2
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1

Valoare atribuită

62.011.861 RON

din 62.185.200 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 173.339 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.