Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Plicuri C4 si C5 personalizate.

Număr anunț
CN1054088
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
CORA PRINT S.R.L. (CUI 43372601)
Cod CPV
30199710-0 · Plicuri imprimate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212.246 RON
Valoare atribuită
206.389,76 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
10.04.2023 10:20
Anunț de atribuire
CAN1107283
Termen limită
15.05.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1175975

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORA PRINT S.R.L. CUI 43372601

Valoare atribuită

206.389,76 RON

din 212.246 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 5.856,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.