Atribuită
Anunț de participare
Carlig pentru excavator multifunctional Mecalac 15 MWR
- Număr anunț
- CN1054073
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 42418500-4 · Echipament mecanic de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.758 RON
- Valoare atribuită
- 14.758 RON
- Data publicării
- 10.04.2023 08:28
- Anunț de atribuire
- CAN1109281
- Termen limită
- 15.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1175841
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
14.758 RON
din 14.758 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro