Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,4% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE IT în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ special și a unităților conexe din județul Maramureș”
- Număr anunț
- CN1071566
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160.441,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.677.137,18 RON 22,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1148554
- Termen limită
- 03.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 458526-2024
- Documentație de atribuire
- DF1221564
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1_1_Fise Tehnice Lot1.docx.p7s
- Anexa 1_2_Fise Tehnice Lot2.docx.p7s
- Anexa 1_3_Fise Tehnice Lot3.docx.p7s
- Anexa 1_4_Fise Tehnice Lot 4.docx.p7s
- Anexa 2_1_Criteriu de atribuire Lot1.pdf.p7s
- Anexa 2_2_Criteriu de atribuire Lot2.pdf.p7s
- Anexa 2_3_Criteriu de atribuire Lot3.pdf.p7s
- Anexa 2_4_Criteriu de atribuire Lot4.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Contract SEAP.docx.p7s
- FisaDate_DF1221564.pdf
- Formular C1_detaliere oferta - loturi.xlsx.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Formular propunere tehnica_Lot1.docx.p7s
- Formular propunere tehnica_Lot2.docx.p7s
- Formular propunere tehnica_Lot3.docx.p7s
- Formular propunere tehnica_Lot4.docx.p7s
- Intructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Modalitate constituire GP si GBE.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 2.160.441,22 RON Adjudecat: 1.677.137,18 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere | 678.648,70 RON | UNION CO | 678.000 RON ↓0,1% |
| 2 | Echipamente de procesare a imaginii | 435.443,16 RON | Mida Soft Business | 323.617,50 RON ↓25,7% |
| 3 | Table interactive | 844.456,65 RON | Mida Soft Business | 675.519,68 RON ↓20,0% |
| 4 | Echipamente periferice | 201.892,71 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VECTOR INTERNATIONAL SRL CUI RO 5589307
Valoare atribuită
1.677.137,18 RON
din 2.160.441,22 RON estimat
22,4%
Adjudecat la 77,6% din estimat · economie 483.304,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.