Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,7% sub estimat
PRODUSE BIOCIDE GRUPA PRINCIPALA I,TIP PRODUS 1, 2, PRODUSE BIOCIDE INCADRATE CA DISPOZITIVE MEDICALE, DETERGENTI CU EFECT TENSIOACTIV -2
- Număr anunț
- CN1071681
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- AL CARINA SRL (CUI 4621450)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268.000 RON
- Valoare atribuită
- 165.000 RON 92,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2024 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1152499
- Termen limită
- 10.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 466530-2024
- Documentație de atribuire
- DF1221912
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CAIET SARCINI PT AC- PB GP1, TP 1,2, DM, DETERGENTI CU EFECT TENSIOACTIV.doc.p7s
- 3.FORMULARE.docx.p7s
- 4.MODEL ACORD CADRU SI SUBSECVENT-DEZINFECTANTI (1).docx.p7s
- ANEXA LA FISA DE DATE.xls.p7s
- FisaDate_DF1221912.pdf
DUAE
Participanți · 18 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Valoare atribuită
165.000 RON
din 2.268.000 RON estimat
92,7%
Adjudecat la 7,3% din estimat · economie 2.103.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.