Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
Proiectare, execuţie lucrări și asistenţă tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii: „Construire Arenă multifuncțională C.S. Dinamo București, Șos. Ștefan cel Mare, Nr. 7-9, Lot 1/1, sectorul 2, București” - 11048
- Număr anunț
- CN1071790
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- BOG ART SRL (CUI 17487)
- Cod CPV
- 45212224-2 · Lucrari de constructii de stadioane (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587.700.622,11 RON
- Valoare atribuită
- 478.291.063,80 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1145535
- Termen limită
- 30.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 468901-2024
- Documentație de atribuire
- DF1222295
Documente
Documentația de atribuire
- Contract PE FIDIC HOTARARE 31.05.2024 Stadion Dinamo completat.docx.p7s
- DT.7z.001.p7s
- DT.7z.002.p7s
- DT.7z.003.p7s
- DT.7z.004.p7s
- DT.7z.005.p7s
- DT.7z.006.p7s
- DT.7z.007.p7s
- DT.7z.008.p7s
- DT.7z.009.p7s
- FisaDate_DF1222295.pdf
- P+E_LD_FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BOG ART SRL CUI RO 17487
Asociați 3
ACI CLUJ SA CUI RO 200513
DICO SI TIGANAS BIROU DE PROIECTARE SRL CUI 9256461
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. CUI 18165761
Subcontractanți 5
DIANLIV INSTAL SRL CUI RO7997922
GENERAL INSTAL COMP SRL CUI 18756792
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
SPORTS FIELDS S.R.L. CUI RO13341123
TERRATEST GEOTEHNIC SA CUI 22511812
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CON-A OPERATIONS S.R.L. CUI RO15036274
Asociați 3
CON-A MEP S.R.L. CUI RO15826940
CON-A PRODUCTIONS S.R.L. CUI RO15036258
CONDESIGN SRL CUI 22067028
Terți susținători 1
CON-A SRL CUI RO 792555
Subcontractanți 8
CON-A IT SOLUTIONS S.R.L. CUI 48244263
HAM CONSULTING SRL CUI RO10764340
HAM TEHNIC SRL CUI RO18250387
HELINICK CUI RO 1593623
KONE ASCENSORUL SA CUI RO24387592
LUDEMA GRUP S.R.L. CUI RO42468725
PLAN 31 RO SRL CUI 12298688
SPORTS FIELDS S.R.L. CUI RO13341123
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Asociați 7
AD ASTRA IPP S.R.L. CUI 44761135
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
CONSTRUCTII CONICO SRL CUI RO 544827
KESZ CONSTRUCTII ROMANIA SRL CUI RO35753257
KESZ Epito Zrt CUI 12614277206
SDC PROIECT SRL CUI RO18093665
SILVANIA SORTILEMN SRL CUI RO30405111
Subcontractanți 11
ABC DEVELOPMENT AVIATION SRL CUI RO 22424546
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
BS RECYCLING SRL CUI 27965631
CLIMAVENT CONSTRUCT SRL CUI RO 16750378
COLUMNA CONSULT SRL CUI RO23967516
ECO GARDEN CONSTRUCT SRL CUI RO 28133414
IDEA INSTALL SRL CUI 36034527
SDC CONSULTING ENGINEERS S.R.L. CUI 40468648
TEAM ATO PROTECTION S.R.L. CUI 44035426
TERRATEST GEOTEHNIC SA CUI 22511812
VAFROM SERVICE SRL CUI RO 36416110
Terți + subcontractanți 1
ARHIMAR SERV SRL CUI 10390873
Valoare atribuită
478.291.063,80 RON
din 587.700.622,11 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 109.409.558,31 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45212224-2. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.