Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare pentru actualizarea Proiectului Tehnic de Execuție, asistenta tehnica si executie a Lucrarilor cunoscute sub numele de « Modernizare transport electric Parc Monument - Radu Negru - Lot 2 – Tronsonul cuprins între Soseaua Buzaului si Soseaua de Centura, inclusiv bucla de intoarcere de la Depoul Radu - Negru»

Număr anunț
CN1071764
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
Furnizor / câștigător
TANCRAD SRL (CUI 8006670)
Cod CPV
45234126-5 · Lucrari de constructii de linii de tramvai (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.589.753,61 RON
Valoare atribuită
98.111.513,98 RON
Data publicării
05.08.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1138414
Termen limită
10.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
469245-2024
Documentație de atribuire
DF1222026

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Subcontractanți 3
ROTERMIT S.R.L. CUI RO13602091
SCANDO CUI 1159625

Valoare atribuită

98.111.513,98 RON

din 86.589.753,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.