Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare reactivi - ” Set monoteste compatibile 100% sau echivalente cu sistemul automat VIRCLIA THUNDERBOLT-ELISA ”
- Număr anunț
- CN1071749
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- AXIA MEDICAL SRL (CUI 20169480)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 457.120 RON
- Data publicării
- 05.08.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1136360
- Termen limită
- 06.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 470705-2024
- Documentație de atribuire
- DF1222127
Documente
Documentația de atribuire
- 1. MONOTESTE -Model-acord-cadru-fara-reluarea-competitiei-semnat.docx.p7m
- 2. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- 3. CAIET DE SARCINI- MONOTESTE-semnat.docx.p7m
- 4. FORMULAR PROPUNERE TEHNICA- ANEXA 1 MONOTESTE-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1222127.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIA MEDICAL SRL CUI 20169480
Valoare atribuită
457.120 RON
din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro