Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente cu montaj, instalare și punere în funcțiune în cadrul proiectului „Sisteme inteligente de transport urban la nivelul municipiului Sibiu”
- Număr anunț
- CN1071813
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL (CUI 8018950)
- Cod CPV
- 34970000-7 · Echipament de monitorizare a traficului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.355.102,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.354.666,98 RON
- Data publicării
- 06.08.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1141819
- Termen limită
- 16.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 472048-2024
- Documentație de atribuire
- DF1222174
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Trafic Management - ITS-semnat.pdf.p7s
- Contract furnizare ITS-semnat.pdf.p7s
- CU Sisteme Inteligente Transport Urban-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1222174.pdf
- Formulare ITS-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti-privind factori de evaluare - ITS-semnat.pdf.p7s
- Studiu de oportunitate-semnat.zip.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SWARCO TRAFFIC ROMANIA SRL CUI RO 8018950
Asociați 1
GLOBAL TECH XPERT SRL CUI RO 28794181
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
Valoare atribuită
4.354.666,98 RON
din 4.355.102,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro