Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru „Carburanti auto pe baza de carduri (motorina si benzina fara plumb)”

Număr anunț
CN1054247
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.544.545,60 RON
Valoare atribuită
34.992.068 RON
Data publicării
14.04.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1109609
Termen limită
23.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 075-224662
Documentație de atribuire
DF1176463

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

34.992.068 RON

din 5.544.545,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.