Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
PH-CL-02 Construire retele de alimentare cu apa si canalizare in Breaza, Comarnic, Sinaia si Busteni
- Număr anunț
- CN1054219
- Autoritate contractantă
- HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.987.446,54 RON
- Valoare atribuită
- 128.976.920,15 RON
- Data publicării
- 14.04.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108120
- Termen limită
- 06.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 075-224893
- Documentație de atribuire
- DF1176388
Documente
Documentația de atribuire
- 02 DA CL2 martie 2023.part01.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part02.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part03.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part04.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part05.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part06.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part07.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part08.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part09.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part10.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part11.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part12.rar.p7s
- 02 DA CL2 martie 2023.part13.rar.p7s
- 0.2 Sectiunea 1 Instructiuni cu semnaturi_CL2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1176388.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 1
OLDROAD CONSTRUCT S.R.L. CUI RO17061274
Subcontractanți 1
SMARTECH AUTOMATION SRL CUI 37797381
Valoare atribuită
128.976.920,15 RON
din 128.987.446,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro