Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,6% sub estimat
Materiale didactice pentru "Liceul cu Program Sportiv" in cadrul proiectului „ Cresterea calitatii infrastructurii de invatamant prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unitatilor de invatamant din municipiul Targu Jiu ".
- Număr anunț
- CN1071995
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- ACCENT GLOBAL CONSTRUCT SRL (CUI 29939698)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.729,20 RON
- Valoare atribuită
- 63.902 RON 53,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140562
- Termen limită
- 24.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 480097-2024
- Documentație de atribuire
- DF1222361
Documente
Documentația de atribuire
- CS materiale didactice LP Sportiv.pdf.p7s
- draft contract Lic Sportiv.doc.p7s
- FisaDate_DF1222361.pdf
- Formulare Materiale didactice.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 137.729,20 RON Adjudecat: 63.902 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sala de sport | 49.189 RON | Anulat | — |
| 2 | Laborator multidisciplinar | 63.945,70 RON | SC Accent Global Construct SRL | 63.902 RON ↓0,1% |
| 3 | Cabinet de asistenta psihopedagogica | 24.594,50 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACCENT GLOBAL CONSTRUCT SRL CUI RO 29939698
Valoare atribuită
63.902 RON
din 137.729,20 RON estimat
53,6%
Adjudecat la 46,4% din estimat · economie 73.827,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.