Atribuită Anunț de participare

Echipamente de laborator pentru cercetare

Număr anunț
CN1072090
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.249.970 RON
Valoare atribuită
1.249.970 RON
Data publicării
13.08.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1139940
Termen limită
16.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
487468-2024
Documentație de atribuire
DF1223193

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.249.970 RON Adjudecat: 1.249.970 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente de laborator pentru cercetare – Sistem de pipetare … 498.000 RON LABORATORIUM S.R.L. 1.249.970 RON
2 Echipamente de laborator pentru cercetare – Sistem de urmarire … 751.970 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

1.249.970 RON

din 1.249.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.