Atribuită Anunț de participare

Tablouri de achizitie date SCADA cu RTU

Număr anunț
CN1072083
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
Cod CPV
42961200-2 · Sisteme Scada sau sisteme echivalente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.131.975 RON
Valoare atribuită
8.210.000 RON
Data publicării
13.08.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1144584
Termen limită
30.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
487149-2024
Documentație de atribuire
DF1222942

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.210.000 RON

din 8.131.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.