Anulată
Anunț de participare
Servicii de realizare studii de teren,DALI,DTAC,PT si DE proiectare componente artistice PFU si asistenta tehnica in timpul realizarii lucrarilor de executie aferente obiectivelor de investitii„Dezvoltarea judetului Dambovita si pastrarea identitatii culturale a fostei capitale a Tarii Romanesti prin conservarea, protejarea si valorificarea Ansamblului Monumental Curtea Domneasca din Targoviste
- Număr anunț
- CN1072066
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260.504 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 12.08.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1142881
- Termen limită
- 27.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 484294-2024
- Documentație de atribuire
- DF1223101
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SPA INOVATIONS SRL CUI RO32606286
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATELIER DECUMANUS S.R.L. CUI RO14909710
Subcontractanți 1
RHEINBRUCKE SRL CUI RO 2806363
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ATELIER DECUMANUS S.R.L. CUI RO14909710
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.