Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
CP13-”Platformă integrată pentru servicii electronice în cadrul Administrației Serviciilor Sociale Comunitare Ploiești” pentru implementarea proiectului ”Investiții integrate și complementare în măsuri de planificare strategice și măsuri de simplificare la nivelul Municipiului Ploiești”, Cod SMIS 136182 finantat prin POCA CP 13/2019
- Număr anunț
- CN1054320
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.525.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.500.000 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108821
- Termen limită
- 23.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 079-239922
- Documentație de atribuire
- DF1176731
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CP 13.11.04.2023.pdf.p7s
- FisaDate_DF1176731.pdf
- Formulare_modele Ploiesti rev AC rev 2.docx.p7s
- Model Contract furnizare Ploiesti rev AC rev 2.docx.p7s
- precizari cu privire la subcontractanti, terti si asociati rev.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Valoare atribuită
1.500.000 RON
din 1.525.000 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 25.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.