Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanta masini de ridicat – SRTFC Iasi – 4 loturi
- Număr anunț
- SCN1123682
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.340 RON
- Data publicării
- 20.04.2023 09:27
- Termen limită
- 03.05.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1176932
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL SERVICE S.R.L. CUI RO6607460
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL SERVICE S.R.L. CUI RO6607460
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL SERVICE S.R.L. CUI RO6607460
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.