Atribuită
Anunț de participare
Materiale didactice pentru "Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copiilor"in cadrul proiectului „ Cresterea calitatii infrastructurii de invatamant prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unitatilor de invatamant din municipiul Targu Jiu ".
- Număr anunț
- CN1072053
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- DEEBO INTERNATIONAL SRL (CUI 32640008)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.972,40 RON
- Valoare atribuită
- 122.970 RON
- Data publicării
- 09.08.2024 09:52
- Anunț de atribuire
- CAN1140040
- Termen limită
- 27.09.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1222049
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1222049.pdf
- Formulare_semnat.doc.p7s
- Model contract_semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEEBO INTERNATIONAL SRL CUI 32640008
Valoare atribuită
122.970 RON
din 122.972,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro