Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare a tranzactiilor financiare si servicii de case de compensare (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de colectare plati prin intermediul terminalelor de plata neasistate, precum si servicii de inchiriere terminale de plata neasistate
- Număr anunț
- CN1072052
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
- Furnizor / câștigător
- IDEA BANK (CUI 10318789)
- Cod CPV
- 66172000-6 · Servicii de gestionare a tranzactiilor financiare si servicii de case de compensare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.399.740 RON
- Valoare atribuită
- 4.743.889,76 RON
- Data publicării
- 14.08.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1137191
- Termen limită
- 18.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 486934-2024
- Documentație de atribuire
- DF1222831
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1222831.pdf
- FORMULARE 2024.doc.p7s
- Model acord cadru 2024.doc.p7s
- Model contract subsecvent 2024.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SALT BANK S.A. CUI RO10318789
Asociați 1
SELFPAY S.A. CUI RO26067497
Valoare atribuită
4.743.889,76 RON
din 2.399.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro