Atribuită Anunț de participare

Servicii de tipărire a publicațiilor BNR

Număr anunț
CN1054413
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
C&C PREVENT SRL (CUI 28084575)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741.870 RON
Valoare atribuită
1.384.427,60 RON
Data publicării
21.04.2023 17:01
Anunț de atribuire
CAN1109711
Termen limită
29.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 080-241132
Documentație de atribuire
DF1176821

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
C&C PREVENT SRL CUI RO 28084575
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RDT OFFICE S.R.L. CUI RO38279361

Valoare atribuită

1.384.427,60 RON

din 741.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.