Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,8% sub estimat

Acord Cadru_Furnizare alimente

Număr anunț
CN1054396
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.356.720 RON
Valoare atribuită
790.200 RON 41,8% sub estimat
Data publicării
21.04.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1114073
Termen limită
07.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 080-240926
Documentație de atribuire
DF1176781

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (10)

Adjudecat: 790.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Faina SELGROS CASH&CARRY SRL 18.240 RON
2 Gris SELGROS CASH&CARRY SRL,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 16.320 RON
3 Malai Anulat
4 Ficatei de pasare refrigerati MATRA S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,SELGROS CASH&CARRY SRL 196.800 RON
5 Perlute de branza SELGROS CASH&CARRY SRL,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 73.800 RON
6 Branzica de casa 2% grasime Anulat
7 Banane OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 104.640 RON
8 Piept de curcan OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 380.400 RON
9 Pulpe superioare de pui dezosate refrigerate Anulat
10 Gem dietetic diabet - fara zahar Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

790.200 RON

din 1.356.720 RON estimat 41,8%

Adjudecat la 58,2% din estimat · economie 566.520 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.