Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
Servicii de supervizare pe perioada de proiectare, executie si garantie a lucrarilor executate pentru Dezvoltare terminal, turn control si parcare la Aeroportul International Mihail Kogalniceanu
- Număr anunț
- CN1054388
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- TPF INGINERIE S.R.L. (CUI 26985401)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.405.195,77 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.04.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115813
- Termen limită
- 23.05.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 080-240931
- Documentație de atribuire
- DF1176695
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - consultant terminal.doc.p7s
- Contract serv. supraveghere terminal.doc.p7s
- Conventie ssm+mediu_contract supraveghere lucrari upgrade balizaj.doc.p7s
- factori de evaluare.docx.p7s
- FisaDate_DF1176695.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti consultanta Dezvoltare Terminal.doc.p7s
- modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Subcontractanți 1
BUREAU VERITAS S.R.L. CUI RO10400438
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SENARIA MANAGEMENT & ENGINEERING S.R.L. CUI 41131399
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSITRANS SRL CUI RO 2629539
Valoare atribuită
3.405.195,77 RON
din 4.500.000 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 1.094.804,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.