Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Materiale didactice pentru Liceul Tehnologic nr.2, Targu Jiu in cadrul proiectului „ Cresterea calitatii infrastructurii de invatamant prin dotarea cu echipamente digitale, mobilier si materiale didactice a unitatilor de invatamant din municipiul Targu Jiu „

Număr anunț
CN1072114
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
ANA INVEST & RESEARCH S.R.L. (CUI 41568246)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472.199,04 RON
Valoare atribuită
424.144,94 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
13.08.2024 13:02
Anunț de atribuire
CAN1141048
Termen limită
19.09.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
486032-2024
Documentație de atribuire
DF1222911

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 472.199,04 RON Adjudecat: 424.144,94 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laborator de Chimie 63.945,70 RON S.C. TRADE EUROPE INTERNATIONAL S.R.L. 63.624,94 RON ↓0,5%
2 Cabinet de Consiliere Psihopedagogica 19.675 RON Anulat
3 Cabinet scolar 9.837,80 RON Anulat
4 Sala de sport 49.189 RON ANA INVEST & RESEARCH 40.170 RON ↓18,3%
5 Atelier de practica 329.551,54 RON ANA INVEST & RESEARCH 320.350 RON ↓2,8%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

424.144,94 RON

din 472.199,04 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 48.054,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.