Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE Teste DDimer compatibile cu echipament Point of Care Nano-Checker 710V Reader

Număr anunț
CN1054432
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.000 RON
Valoare atribuită
987.000 RON
Data publicării
22.04.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1110998
Termen limită
22.05.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 081-243609
Documentație de atribuire
DF1176669

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

987.000 RON

din 504.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.