Atribuită
Anunț de participare
UTILAJE ȘI ECHIPAMENTE TEHNICE FUNCȚIONALE, ECHIPAMENTE IT ȘI ECHIPAMENTE PERIFERICE - e-PNRR 722431572
- Număr anunț
- CN1072210
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.050.882,35 RON
- Data publicării
- 16.08.2024 13:03
- Termen limită
- 20.09.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 493841-2024
- Documentație de atribuire
- DF1223249
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1223249.pdf
- Sectiunea-II-Caiet-de-Sarcini - e-PNRR 722431572.docx.p7s
- Sectiunea-III-Model-Contract-achizitie - e-PNRR 722431572.docx.p7s
- Sectiunea-VI.1-Propunere-financiara - e-PNRR 722431572.xlsx.p7s
- Sectiunea-VI.2-Formular-propunere-tehnica - e-PNRR 722431572.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formular-de-oferta - e-PNRR 722431572.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Formulare - e-PNRR 722431572.docx.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
B2B DIGITAL SRL CUI RO 18168172
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.