În evaluare
Anunț de participare
PROIECTARE SI EXECUTIE “Autostrada Craiova – Filiasi si Drum Expres Filiasi – Targu Jiu – Lotul 2”
- Număr anunț
- CN1072256
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.232.271.986,55 RON
- Data publicării
- 16.08.2024 13:00
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 17.02.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 491754-2024
- Documentație de atribuire
- DF1223255
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Documentatia de atribuire_semnat.pdf
- Cerintele Beneficiarului_semnat.pdf
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part001_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part002_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part003_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part004_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part005_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part006_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part007_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part008_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part009_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part010_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part011_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part012_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part013_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part014_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part015_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part016_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part017_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part018_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part019_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part020_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part021_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part022_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part023_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part024_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part025_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part026_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part027_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part028_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part029_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part030_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part031_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part032_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part033_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part034_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part035_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part036_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part037_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part038_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part039_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part040_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part041_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part042_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part043_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part044_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part045_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part046_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part047_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part048_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part049_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part050_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part051_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part052_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part053_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part054_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part055_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part056_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part057_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part058_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part059_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part060_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part061_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part062_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part063_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part064_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part065_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part066_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part067_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part068_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part069_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part070_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part071_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part072_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part073_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part074_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part075_semnat.rar.p7s
- Documentele Beneficiarului Lot 2.part076_semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1223255.pdf
- Formulare si anexe_semnat.rar.p7s
- Model contract_semnat.rar.p7s
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Asociați 1
Automagistral-Pivden SRL CUI 34252469
Subcontractanți 13
AUTOMAGISTRAL PIVDEN RO S.R.L. CUI 46872660
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
EPC - CONSULTANTA DE MEDIU SRL CUI 13280921
MUZEUL NATIONAL AL UNIRII ALBA IULIA CUI 4331457
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
SELINA SRL CUI RO 6649997
SIXENSE SOLUTIONS S.R.L. CUI 42870039
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
TERRATEST GEOTEHNIC SA CUI 22511812
WAY RESEARCH S.R.L. CUI 41225558
Terți + subcontractanți 1
3TI PROGETTI ITALIA - INGEGNERIA INTEGRATA S.P.A. CUI 07025291001
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Asociați 5
BITUMINA GmbH - BULGARIA EOOD CUI 204053454
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL CUI 25329026
GOTT STRASSE SRL CUI RO27925777
"PATSTROY VDH" EAD CUI 206474936
PERFECT CONSULT EUROPE SRL CUI RO 28924990
Subcontractanți 17
ALTIMATE S.A. CUI 33870323
CP MED LABORATORY SRL CUI RO18833542
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
D&D EUROCOM SRL CUI RO 16742073
DEGAL CONSTRUCT 88 SRL CUI RO 11594405
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
ELEMO CUI RO 6604081
EURO MINERAL PROCESS S.R.L. CUI 44541989
FORMIN SA CUI RO 1067084
IQ MEDIA PRODUCTION 2003 S.R.L. CUI 15777456
MONDEV REAL ESTATE SRL CUI 36277500
OMNIA VIA SIGNA SRL CUI RO 32281745
PEGASUS ENGINEERING SRL CUI RO26283130
SPECIALIST CONSULTING SRL CUI RO19019918
STEERFORTH CONSULT S.R.L. CUI RO17207281
UNIVERSITATEA ''DUNAREA DE JOS'' DIN GALATI CUI 3127522
VERTATEL INTERNATIONAL S.R.L. CUI 37633940
Terți + subcontractanți 1
BUGARU TRANS SRL CUI 27747025
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
IC IÇTAŞ INŞAAT SANAYI VE TICARET A.Ş. CUI 4700005438
Asociați 1
ROTARY CONSTRUCŢII MENTENANŢĂ S.A. CUI 39870594
Subcontractanți 7
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
ECO GEODRUM SRL CUI 36144155
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
GEOSTUD SRL CUI RO 13840425
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA CUI 4417192
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Terți + subcontractanți 1
EMAY Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik Anonim Şirketi CUI 3330734595
Valoare estimată
2.232.271.986,55 RON
Deschise acum pe acest cod
63 licitații deschise pe 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.